Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

Foto van de maand juli 2025

11/07/2025
Lees verder

Te laat of niet afmelden voor een wedstrijd is niet oké

11/07/2025
Lees verder

Family and Friends toernooi 2025 weer mooi succes!

06/07/2025
Lees verder

Aankondiging Foursome kampioenschap 24 augustus 2025

06/07/2025
Lees verder

Op de wachtlijst? Schrijf vroeger in...

01/07/2025
Lees verder

Clubkampioenschap foursome 2022, een korte mijmering

21/08/2022

Op 20 augustus gingen we met 16 koppels de baan in om het foursome kampioenschap te bestrijden.
Er zat best wel een beetje spanning op de eerste holes omdat je toch van elkaar afhankelijk bent in het spelen volgens deze formule. Normaal speel je namelijk bijna altijd voor “jezelf” en nu ben je plotseling niet alleen afhankelijk van je maatje maar is hij/zij dat ook van jou, en dus wil je eigenlijk niets fout doen voor je partner (voor wie het niet weet: je speelt om en om met één bal tot en met het uitholen).

Wij hebben in ieder geval een geweldige dag gehad. maar hoe kan dat ook anders gezien:

- het prima weertje

- een fantastische baan

- de geweldige wedstrijdleiding

- waanzinnig leuke flightgenoten

- een balvaste playing partner

en uiteraard een gezellige hole 19!

Tja, en uiteindelijk is het een clubkampioenschap en mochten wij met netto 71 ons Foursome kampioen 2022 noemen en staan we voor (eeuwig) op de  beker met de grote oren 😊..

Eén tip nog voor volgend jaar: schrijf je in want het is echt hartstikke leuk en zo’n dag met onze vereniging verdient meer koppels!!!

Groeten van Wim & Marien

Alle Uitslagen: