Nieuws
Aankondiging Bloodsome Scramble op zondag 15 november
02/09/2026
In plaats van de Vlaggen Scramble wordt een andere soort Scramble gespeeld: een Bloodsome scramble.. met teams van 2, in 4-ballen.
HOE?
Beide spelers van een team slaan op iedere hole af, vervolgens wordt door het team gezamenlijk de beste van de 2 ballen gekozen om mee verder te spelen. Een scramble 2-bal dus! Vanaf de gekozen positie slaan alle 2 spelers weer verder (binnen een kaartlengte van de gekozen positie de tweede bal plaatsen), iedere speler dus met de eigen bal. Per speler moeten 8 afslagen worden gekozen en geturfd op de scorekaart.
We spelen allen vanaf de Rode tee, met een 40% handicap verrekening.
MAAR:
De tegenpartij mag over de eerste 9 holes en over de tweede 9 holes 3 keer een BLOODY CHOICE aanwijzen: de slechte van de twee ballen van de tegenpartij aanwijzen om mee verder te spelen.
Iedereen speelt vanaf de rode tee box: er zijn dus veel goede scores mogelijk als jullie tegenpartij niet teveel roet in het eten gooit ..
Je kunt inschrijven vanaf 15 september.
Groet van de WECO.

