Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

Foto van de maand mei 2025

16/05/2025
Lees verder

In gesprek met baanmanager Robert Verburg

15/05/2025
Lees verder

Hitland in de Leading Courses Top 100

15/05/2025
Lees verder

Laatste poulewedstrijd helaas verloren voor Heren 1

14/05/2025
Lees verder

Monthly medal verplaatst van 13 naar 20 juli

14/05/2025
Lees verder

Weco versterking en verandering

11/10/2022

De samenstelling van de WECO zal binnenkort veranderen!

De WECO zet zich voortdurend in om leuke weekend-wedstrijden en de “Majors” zoals bijv. de clubkampioenschappen te organiseren voor onze leden.
Dit is, zoals bij alle andere Commissies, gebaseerd op vrijwilligerswerk en daarvoor hebben wij veel “handjes” nodig. 

Helaas moeten wij vanaf 1 januari 2023 afscheid nemen van Marianne van Dongen en Mary-Ann Hatt die beiden i.v.m. drukke tijden buiten de WECO hun taken helaas moeten neerleggen. Eerder dit jaar heeft Peter Heselaars de WECO verlaten en de WECO verliest met het vertrek van hun drieën veel ervaring. Wij wensen hen veel succes in hun verdere werkzaamheden buiten de WECO en nog altijd veel plezier bij onze wedstrijden! Wij zijn heel dankbaar voor hun inzet de afgelopen jaren.

We zijn tegelijkertijd reuze blij om te kunnen melden dat wij twee nieuwe leden binnen de WECO mogen verwelkomen!
Sandra van der Poel–Huijer en Wim Rietveld zijn toegetreden als nieuwe leden en zullen een mooie aanvulling vormen in de huidige WECO.
Sandra zal vanaf 1 januari 2023 de positie als penningmeester overnemen van Marianne en Wim wordt WECO lid vanaf 1 november a.s. Sandra zal in haar positie als penningmeester ook deel uitmaken van het WECO bestuur.  

Wij vragen jullie om samen met de WECO de nieuwe leden te verwelkomen. Enne: we kunnen best nog wat meer versterking gebruiken.. 

Namens de WECO, Stefan Westerling.  

Welkom Sandra! 

Welkom Wim!