Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

Matchplay kampioenschap gaat weer van start!

02/04/2024
Lees verder

Openingswedstrijd 2024: Traditionele Special met de Golfbaan

01/04/2024
Lees verder

Golfclub Hitland opent golfseizoen met Onze Eerste: verslag

27/03/2024
Lees verder

Monthly Medal 1 van 2024: verslag

17/03/2024
Lees verder

Matchplay Clubkampioenschap 2024: de inschrijving is geopend!

14/03/2024
Lees verder

Vooruitblik 2021 van de voorzitter

11/01/2021

Beste leden,

2021 is begonnen… Wat gaan we met elkaar meemaken dit jaar?

Wat een verbazing of sterker, wat een ontzetting overkwam ons begin 2020. Het golfseizoen begon net een beetje vorm te krijgen en we waren met elkaar net weer enthousiast om er een mooi golfjaar van te maken en  bammm…: opeens was alles anders geworden. Een virus had Nederland, Europa, ja zelfs de hele wereld in haar greep. We keken ernaar met grote verbazing. Wat overkwam ons in 2020. Dit was toch onwerkelijk. Kunnen we dit virus niet met elkaar, de medische wetenschap en politiek, even regelen…. Het bleek en blijkt dat de wereld, het leven, niet maakbaar is. En als je de berichten beluistert is het nog niet over, ondanks snel gevonden en goedgekeurde vaccins.

Voor onze club betekent dat bijvoorbeeld dat de NGF competitie een andere invulling zal krijgen.  

De verschillende sporten, binnen en buiten, werden en worden geraakt en zelfs de golfsport waar we met een flight de minimale afstand met gemak kunnen houden.

Het zal voor velen, golfers of niet golfers ongetwijfeld weer een bijzonder jaar worden. Voordat iedereen is gevaccineerd zijn we een maand of 9 verder! Maar gelukkig hebben we kunnen golfen en het lijkt erop dat we binnenkort weer in een normaal ritme zullen komen.

Als bestuur zijn wij blij dat er nieuwe portefeuillehouders zijn voor Communicatie en Jeugd en voor het Secretariaat waardoor deze zaken meer aandacht zullen krijgen.
Ook nieuwe leden en de middengroep (werkende spelers) zullen we meer aandacht geven. 

Wij hopen dat er snel weer kan worden gegolfd in de brede zin van het woord. Bijvoorbeeld op de 19e hole..!

Groet van Wim van Winden, voorzitter Golfclub Hitland.