Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

Drie kampioenen NGF competitie 2024

08/05/2024
Lees verder

Heren Senioren 1 kampioen 2024

08/05/2024
Lees verder

Heren Senioren 2 kampioen 2024

08/05/2024
Lees verder

SAVE THE DATE Family & Friends op zaterdag 6 juli !

07/05/2024
Lees verder

Saldo Rittenkaart in jouw Golfdashboard…

07/05/2024
Lees verder

Golfclub Hitland terug in de tijd met de ‘oude negen’ wedstrijd

13/06/2018

In het kader van de lustrumviering organiseert de Lustrumcommissie in 2018 allerlei leuke en spannende activiteiten. Op vrijdag 8 juni stond de ‘oude negen’ wedstrijd op het programma. Golfbaan Hitland reconstrueerde de huidige baan tot de oorspronkelijke 9 holes, par 35 baan, zoals die was ontworpen door Gerard Jol. In 1993 werd de baan in gebruik genomen en nu, 25 jaar later, liepen de leden van de club en een aantal gasten dat oude traject. Ruim zestig deelnemers konden genieten van hoe het ooit was en er waren maar weinig deelnemers die in 1993 en de eerste jaren daarna de baan ook al zo gelopen hadden. Vreemd, en verrassend, dat was het zeker.

Als extra spelelement had de Lustrumcommissie Dylan Boshart, de ereambassadeur van de onze club en ‘Playing Golfpro’, uitgenodigd en bereid gevonden om op hole 7 (de huidige hole 9) tegen elke flight die langskwam de strijd aan te binden in ‘Beat the Pro’ .

Om 16.00 uur klonk de ‘shotgun’ en om 18.30 uur wandelde iedereen weer het terras van HIT op. Troubadour Eduard Hagenstein verzorgde de muziek en restaurant Hit stond klaar met heerlijke hapjes en drankjes.   

De uitslagen:

Heren

1  Geert Beenen, netto 34 slagen, 2  Marien de Wit, 35 slagen en 3  Jaap Christiaanse, 37 slagen

Dames

1  Marijke Rijke 33 slagen, 2  Sylvia van der Cammen, 34 slagen, 3  Lenie Beaujean, 35 slagen

‘Beat the Pro’

In de wedstrijd ‘Beat the Pro’ op hole 7 slaagden 3 deelnemers erin de bal dichter bij de vlag te slaan: Jaap Schouten, Lenie Beaujean en Rien Maaskant – ze sloegen alle drie een birdie

De Longest drive was voor Jane Petri en Joop Daniels

De leary was voor Soemie Sukhraj  en Ton Heemskerk

De neary was voor Hans de Moor

Een speciaal woord van dank is op zijn plaats aan Jolanda en haar team van Golfbaan Hitland voor de realisatie van de ‘Oude Negen’.

Voor de foto's van Harold van Mechelen zie: https://www.facebook.com/golfclubhitland/?ref=bookmarks