Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

Matchplay kampioenschap gaat weer van start!

02/04/2024
Lees verder

Openingswedstrijd 2024: Traditionele Special met de Golfbaan

01/04/2024
Lees verder

Golfclub Hitland opent golfseizoen met Onze Eerste: verslag

27/03/2024
Lees verder

Monthly Medal 1 van 2024: verslag

17/03/2024
Lees verder

Matchplay Clubkampioenschap 2024: de inschrijving is geopend!

14/03/2024
Lees verder

Extra informatie Lustrumwedstrijd Family & Friends 2023!

26/06/2023

Nadere informatie Lustrumwedstrijd Family&Friends 2023: Texas Scramble met vrienden, familie! 

Hoe gaan we dat doen?
Op zaterdag 8 juli 2023 spelen  we de lustrumwedstrijd van de WECO voor het 30-jarig bestaan van onze Golfclub. We spelen hem weer als “Special”: dus als Open wedstrijd, gericht op de introductie van familie en/of vrienden, en met een  "Meet and Greet" met familie-/vriendenteams vanuit de golfbaan.  Er zijn al plm. 60 spelers aangemeld, er kunnen nog enkele teams bij..
Met een leuk arrangement en vooral voor het locale goede doel! We spelen voor de locale Voedselbank Capelle. Inschrijven kan nog, via de golfbaan, via deze link: klik HIER
In deze lustrum wedstrijd sponsort het bestuur van de Golfclub 2 drankjes p.p., voor alle deelnemers, alsmede de extra mooie prijzen voor de 3 winnende teams, en prijzen voor de “bijzondere verrichtingen”. Van ieders inschrijfgeld gaat €9 naar het goede doel en Golfbaan en Golfclub sponsoren dat nog extra. Daarnaast betalen gasten in teams van Clubleden geen greenfee-aandeel van het arrangement: zij zijn daarin uitgenodigd als “gast” van onze leden. Van leden/rondekaarthouders worden normaal de lussen afgeboekt.   
Voor degenen die op basis van al deze mooie plannen iets extra’s willen doen voor het goede doel, staat er een donatie-pot gereed: neem dan wat extra contant geld mee.. 😊  
Voor vragen kan je mailen of bellen naar Jannie Zeeman, wedstrijdleiding.