Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

Aankondiging Foursome Greensome zondag 18 januari

02/12/2025
Lees verder

Tussenstanden WECO Zaterdag en Zondag Eclectics 25-26 per 1 december

01/12/2025
Lees verder

Save the date - Nieuwjaarsreceptie 2026

28/11/2025
Lees verder

Algemene Ledenvergadering dinsdag 24 maart 2026

28/11/2025
Lees verder

Contributie voor 2026 is bekend

28/11/2025
Lees verder

De Weekend Winter Eclectics gaan verder in 2020!

03/02/2020

In 2020 gaan we verder met de Weekend Winter Eclectics: van de cyclus van 6 wedstrijden gaan we de 4e, de 5e en de 6e editie spelen op resp. 16 en 29 februari en 8 maart.  

Voor de nieuwelingen bij onze golfclub en voor degenen die nog niet eerder meededen: je kunt altijd “inspringen”! Het werkt als volgt:    Het principe is dat resultaten op diverse holes en/of in diverse rondes worden gecombineerd. Wij doen dat als volgt: over 6 rondes telt de beste bruto en/of netto score op iedere hole.

Bij iedere volgende ronde krijgt een speler/speelster het beroemde strookje met zijn/haar scores per hole: je kan precies zien welke holes je een volgende keer het makkelijkst kan verbeteren! Naast een goede dag score is het dus ook uitdagend om tot een mooie individuele overall eindscore te komen. Een voorbeeld strookje zie je op de foto hieronder. 

De koplopers na Winter Eclectic 3:
Netto:  

De koplopers Bruto: 


Het is altijd gezellig: doe mee en schrijf je (voor 8 februari) in voor de 4e Eclectic  op 16 februari !

Groet uit de WECO, Jannie Zeeman