Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

Dames Prinsendag 19 sept 2023: verslag

21/09/2023
Lees verder

De MATCHPLAY KAMPIOENEN 2023! Verslag

18/09/2023
Lees verder

Senioren uitgaansdag 2023, verslag

16/09/2023
Lees verder

Foto van de maand augustus 2023

12/09/2023
Lees verder

Bijpraten met Ingrid Erkens

12/09/2023
Lees verder

Cursus teksten schrijven voor vrijwilligers

06/03/2020

In het kader van de zoektocht naar vrijwilligers voor de communicatiecommissie: er is een leuke cursus teksten schrijven vanuit het vrijwilligers Informatiepunt Zuidplas. Je hoeft niet in Zuidplas te wonen, maar omdat onze club in Zuidplas ligt, kun je gratis deelnemen: jongeren, volwassenen, senioren. Je kunt je zelf aanmelden, maar laat de club wel even weten dat je deelneemt: secretariaat@golfclubhitland.nl. Hieronder vind je alle info.

Voor: Jongeren,Volwassenen,Senioren

Datum: 16 april Tijd: 19:30 - 22:00u Locatie: Nieuwerkerk a/d IJssel

Datum: 23 april Tijd: 19:30 - 22:00u Locatie: Nieuwerkerk a/d IJssel

Training “Online teksten schrijven” 

Wanneer: Donderdag 16 en 23 april 2020 

Tijd: 19:30 – 22:00 uur, inloop vanaf 19:15 uur 

Waar: Nieuwerkerk aan den IJssel

Trainer: Martijn van der Wind 

Informatie”¯ 

In deze trainingen leer je het verschil tussen schrijven en communiceren. Hoe breng je je boodschap over? En dat met zo weinig mogelijk woorden in wervende, begrijpelijke taal en inlevend en vriendelijk van toon? Je ontdekt het in deze basistraining ‘Online teksten schrijven’.

Inhoud van de training”¯”¯”¯ 

De training bestaat uit twee bijeenkomsten en begint met bewustwording van hoe lezers naar een tekst kijken. Aan de orde komen lengte, opbouw en lay-out, maar ook toon en schrijfstijl. Verder wordt ingegaan op laaggeletterdheid en de kenmerken van taalniveau A2 en B1.

Eerste avond:

  • De stoel van de lezer: voor wie schrijf je en wat is je doel?
  • Uitgangspunten en kenmerken van taalniveau A2 en B1.
  • Lengte, opbouw en lay-out.

Tweede avond:

  • Schrijven in begrijpelijke taal.
  • Wervend schrijven: afwisseling, toon en schrijfstijl.

Doelstelling 

Het versterken van je schrijfvaardigheid en het leren om aantrekkelijke, wervende teksten te schrijven in begrijpelijke taal.

Voor wie is deze training bedoeld?”¯”¯”¯ 

Deze training is bedoeld voor iedereen die regelmatig teksten schrijft, bijvoorbeeld voor nieuwsbrieven, websites of social media. Maar de tips uit de training zijn ook prima te gebruiken bij het schrijven van brieven, e-mails of beleidsmatige teksten. Kortom: schrijf je regelmatig en wil je je schrijfvaardigheid aanscherpen? Of wil je gewoon meer weten over communiceren met laaggeletterden? Dan is deze training echt iets voor jou.

Waar en wanneer?”¯ 

Donderdagavond 16 en 23 april 2020 van 19:30 tot 22:00 uur, inloop vanaf 19:15 uur.  

Het is niet mogelijk om maar 1 avond bij te wonen.  

De exacte locatie wordt na aanmelding bekend gemaakt. Hierover krijgt u uiterlijk 5 werkdagen van tevoren bericht.”¯

Kosten?”¯”¯”¯ 

Deze training is gratis voor vrijwilligers. Voor beroepskrachten wordt een bijdrage gevraagd van € 35,00 per persoon.”¯”¯”¯ 

Aanmelden en meer informatie”¯”¯ 

Aanmelden kan ”¯via deze ”¯link! Informatie inwinnen kan door te bellen naar 06-14763414 of mail naar romana@welzijnzuidplas.nl