Nieuws

Eindejaarsgolf en -diner senioren Golfclub Hitland

14/12/2018
Lees verder

Inspirerend verhaal van onze regelcommissaris John Siteur

10/12/2018
Lees verder

Woon je in Capelle of Krimpen: houd je brievenbus in de gaten ...

10/12/2018
Lees verder

Sinterklaas & Zwarte Piet bezoeken de Hitlandsenioren nu met meer foto's

07/12/2018
Lees verder

Dames spelen pepernotenwedstrijd

04/12/2018
Lees verder

Overleg Bestuur Golfclub Hitland met Dagelijks Bestuur Recreatieschap Hitland

19/09/2016

Jaarlijks spreekt het bestuur van onze club met het Dagelijks Bestuur van Recreatieschap Hitland. Het dagelijks bestuur wordt gevormd door de wethouders Josien van Cappelle en Rik van Woudenberg van respectievelijk Capelle aan den IJssel en Zuidplas. Bij het overleg zijn ook Jolanda Serné en Jan Lassche aanwezig en de secretaris van het Schap, Roxanne den Ouden.

Op de agenda op 19 september 2016 stonden o.a. jeugdaangelegenheden, de vergrijzing van het ledenbestand en de samenwerking tussen de club en de golfbaan, nu en in de toekomst. Ideeën werden gewisseld over het aantrekkelijk maken van de club in het kader van ledenwerving. Ook het nadrukkelijker inzetten van de Par-3 baan kwam voorbij. Binnenkort vergadert het Algemeen Bestuur van het Recreatieschap als geheel en komen de besproken zaken van ons overleg aan de orde. Van dat overleg krijgen wij een reactie en wij brengen de leden daarvan weer op de hoogte. Het volgende overleg staat gepland voor voorjaar 2017.