Nieuws

Ries maakt kennis met Jannie Zeeman

21/05/2019
Lees verder

Wijziging Strokeplay en Stableford kampioenschappen 2019

19/05/2019
Lees verder

Eerste club kampioenschap van 2019

15/05/2019
Lees verder

Laatste competitiedag dames

15/05/2019
Lees verder

Heren Senioren 2 gepromoveerd naar de 4e klasse

13/05/2019
Lees verder

Overleg Bestuur Golfclub Hitland met Dagelijks Bestuur Recreatieschap Hitland

19/09/2016

Jaarlijks spreekt het bestuur van onze club met het Dagelijks Bestuur van Recreatieschap Hitland. Het dagelijks bestuur wordt gevormd door de wethouders Josien van Cappelle en Rik van Woudenberg van respectievelijk Capelle aan den IJssel en Zuidplas. Bij het overleg zijn ook Jolanda Serné en Jan Lassche aanwezig en de secretaris van het Schap, Roxanne den Ouden.

Op de agenda op 19 september 2016 stonden o.a. jeugdaangelegenheden, de vergrijzing van het ledenbestand en de samenwerking tussen de club en de golfbaan, nu en in de toekomst. Ideeën werden gewisseld over het aantrekkelijk maken van de club in het kader van ledenwerving. Ook het nadrukkelijker inzetten van de Par-3 baan kwam voorbij. Binnenkort vergadert het Algemeen Bestuur van het Recreatieschap als geheel en komen de besproken zaken van ons overleg aan de orde. Van dat overleg krijgen wij een reactie en wij brengen de leden daarvan weer op de hoogte. Het volgende overleg staat gepland voor voorjaar 2017.