Nieuws

Update van de werkgroep Scenario vorming

20/08/2019
Lees verder

In deze 31e aflevering maakt Ries kennis met Ellen Snoodijk

20/08/2019
Lees verder

WECO Maatjes Strokeplay op zaterdag 7 september, met wie jij wilt spelen…

20/08/2019
Lees verder

Golfbaan Hitland Trofee

19/08/2019
Lees verder

Inschrijving geopend voor de Pro Challenge op Golfbaan Hitland!

17/08/2019
Lees verder

Nieuwe leden op 1 april welkom geheten

02/04/2015

Elk jaar organiseert het bestuur van onze club een welkomstbijeenkomst voor nieuwe leden.

Voorzitter Boy Kodde, ondersteund door een aantal bestuursleden en vertegenwoordigers van de commissies, gaf op 1 april tekst en uitleg over het reilen en zeilen van de club. De club kent het hele jaar door tal van evenementen, zoals wedstrijden voor dames, heren, senioren en jeugd, zowel op doordeweekse dagen als in het weekend. We verwelkomen graag de nieuwe leden bij deze wedstrijden. Of je nou een hoge of lage handicap hebt, maakt voor de meeste wedstrijden niets uit, aldus Boy Kodde.

De aanwezige nieuwe leden luisterden aandachtig en stelden tal van vragen.

De kern van de boodschap: Fijn dat jullie er zijn. Gezellig presteren in een prachtige omgeving en uiteindelijk neerstrijken op het terras met de mooiste ‘achtertuin’ van Nieuwerkerk en Capelle. Dat sluit aan bij het motto van de club:

Golfen is pas leuk als je het samen doet.

Samen leren,samen verbeteren,

samen presteren,samen vieren!

We zien elkaar!