Nieuws

Dames Winterkampioenschap 2018-2019

20/02/2019
Lees verder

Weco deed de Rydercup nog eens dunnetjes over

05/02/2019
Lees verder

Voorspeeltarieven t.b.v. de bezoekende golfclubs Competitie 2019

04/02/2019
Lees verder

NGF Pasje

31/01/2019
Lees verder

Kennismaken met Jaap Christiaanse

29/01/2019
Lees verder

Nieuwe leden op 1 april welkom geheten

02/04/2015

Elk jaar organiseert het bestuur van onze club een welkomstbijeenkomst voor nieuwe leden.

Voorzitter Boy Kodde, ondersteund door een aantal bestuursleden en vertegenwoordigers van de commissies, gaf op 1 april tekst en uitleg over het reilen en zeilen van de club. De club kent het hele jaar door tal van evenementen, zoals wedstrijden voor dames, heren, senioren en jeugd, zowel op doordeweekse dagen als in het weekend. We verwelkomen graag de nieuwe leden bij deze wedstrijden. Of je nou een hoge of lage handicap hebt, maakt voor de meeste wedstrijden niets uit, aldus Boy Kodde.

De aanwezige nieuwe leden luisterden aandachtig en stelden tal van vragen.

De kern van de boodschap: Fijn dat jullie er zijn. Gezellig presteren in een prachtige omgeving en uiteindelijk neerstrijken op het terras met de mooiste ‘achtertuin’ van Nieuwerkerk en Capelle. Dat sluit aan bij het motto van de club:

Golfen is pas leuk als je het samen doet.

Samen leren,samen verbeteren,

samen presteren,samen vieren!

We zien elkaar!