Nieuws

Senioren Open Golfclub Hitland

18/06/2018
Lees verder

Golfclub Hitland terug in de tijd met de ‘oude negen’ wedstrijd

13/06/2018
Lees verder

Justin Stuijt grijpt golftitel in bijna baanrecord op Hitland

11/06/2018
Lees verder

Ries interviewt Piet van Bokkum

30/05/2018
Lees verder

Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG)

25/05/2018
Lees verder

Overleg Bestuur Golfclub Hitland met Dagelijks Bestuur Recreatieschap Hitland

19/09/2016

Jaarlijks spreekt het bestuur van onze club met het Dagelijks Bestuur van Recreatieschap Hitland. Het dagelijks bestuur wordt gevormd door de wethouders Josien van Cappelle en Rik van Woudenberg van respectievelijk Capelle aan den IJssel en Zuidplas. Bij het overleg zijn ook Jolanda Serné en Jan Lassche aanwezig en de secretaris van het Schap, Roxanne den Ouden.

Op de agenda op 19 september 2016 stonden o.a. jeugdaangelegenheden, de vergrijzing van het ledenbestand en de samenwerking tussen de club en de golfbaan, nu en in de toekomst. Ideeën werden gewisseld over het aantrekkelijk maken van de club in het kader van ledenwerving. Ook het nadrukkelijker inzetten van de Par-3 baan kwam voorbij. Binnenkort vergadert het Algemeen Bestuur van het Recreatieschap als geheel en komen de besproken zaken van ons overleg aan de orde. Van dat overleg krijgen wij een reactie en wij brengen de leden daarvan weer op de hoogte. Het volgende overleg staat gepland voor voorjaar 2017.