Nieuws

Foto 's van de Handicart wedstrijd van 28 juli.

03/08/2018
Lees verder

Senioren Ouder-Kind wedstrijd donderdag 16 augustus 2018

03/08/2018
Lees verder

Mooie opbrengst Handicart wedstrijd Golfclub Hitland

29/07/2018
Lees verder

Matchplay Kampioenschappen 2018

23/07/2018
Lees verder

Tussenstanden Order of Merit per juli 2018 na kleine correctie

17/07/2018
Lees verder

Nieuwe leden op 1 april welkom geheten

02/04/2015

Elk jaar organiseert het bestuur van onze club een welkomstbijeenkomst voor nieuwe leden.

Voorzitter Boy Kodde, ondersteund door een aantal bestuursleden en vertegenwoordigers van de commissies, gaf op 1 april tekst en uitleg over het reilen en zeilen van de club. De club kent het hele jaar door tal van evenementen, zoals wedstrijden voor dames, heren, senioren en jeugd, zowel op doordeweekse dagen als in het weekend. We verwelkomen graag de nieuwe leden bij deze wedstrijden. Of je nou een hoge of lage handicap hebt, maakt voor de meeste wedstrijden niets uit, aldus Boy Kodde.

De aanwezige nieuwe leden luisterden aandachtig en stelden tal van vragen.

De kern van de boodschap: Fijn dat jullie er zijn. Gezellig presteren in een prachtige omgeving en uiteindelijk neerstrijken op het terras met de mooiste ‘achtertuin’ van Nieuwerkerk en Capelle. Dat sluit aan bij het motto van de club:

Golfen is pas leuk als je het samen doet.

Samen leren,samen verbeteren,

samen presteren,samen vieren!

We zien elkaar!